Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Меѓународна конференција

111

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
October 2018
M T W T F S S
« Aug   Nov »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archive for 17 October, 2018

IX Меѓународна теоретска и практична конференцијa

IMG-35cba5d8d195057c3de809e93ab68f39-VПретседателот на Комората на извршители на Република Македонија г-дин Зоран Димов и членот на Управен одбор на КИРМ г-дин Владе Милевски, во период од 10 до 13 октомври 2018 година во Сочи, Русија учествуваа на IX Меѓународна теоретска и практична конференција за прашања од извршување на судските акти и актите на други органи -”Државни и приватни системи за извршување: компаративна анализа и најдобри практики”. Покрај македонската делегација на Конференцијата учествуваа и г-дин Марк Шмиц Претседател на Меѓународната унија на судски извршители и делегации од членките на МУСИ. повеќе...

Јавни објави

Logotype1111

Новости

 

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header
QRCode