Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Меѓународна конференција

111

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
July 2019
M T W T F S S
« May    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archive for July 2019

5 годишнина Комора на Р. Косово

66790930_1027653040754092_6237793961344237568_nПретседателот на Комората на извршители на Република Северна Македонија, Зоран Димов, учествуваше на 5 годишнина од формирањето на Комората на приватни извршители на Република Косово на ден 16.07.2019 година во Приштина.

Одлука за измена на називот на Комората

Комората на извршители на РМ на седница на Вонредно собрание на КИРМ одржана на ден 25.06.2019 година, донесе одлука за измена на Статутот на Комората Одлука на Собрание на КИРСМ од 25.06.2019.

Јавни објави

Logotype1111

Новости

 

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header
QRCode