Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Меѓународна конференција

111

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
January 2020
M T W T F S S
« Dec   Feb »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archive for January 2020

Известување

Logotype11111-300x145Комората на извршители на РМ ги известува граѓаните кои биле странки кај извршител Снежана Фитеска од Скопје, во иднина да се јавуваат во канцеларијата на извршител Александар Максимовски именуван за подрачјето на Основен граѓански суд Скопје и Основен кривичен суд Скопје, на адреса ул. Орце Николов бр.52/1-1, Скопје, телефон: 02/313-0331 и e-mail: izvrsitel@gmail.com
повеќе...

Извршител Санида Јашар

заменик:  Лазар Петровски,

адреса: “ул. ЈНА бр. 5/2-12 Тетово
телефон: 044 340 195
e-mail: izvrshitelsanida@hotmail.com

Извршител Лазар Петровски

заменик:  Санида Јашар,

адреса: “ул. Тане Георгиевски бр. 6/1-5 Куманово
телефон:031 453- 308 ; 070 297- 323
e-mail: izvrsitelpetrovski@gmail.com

Извршител Наташа Катова

заменик:  Томислав Џумеркоски,

адреса: “ул. Андон Слабејко бр. 17/1 Прилеп
телефон: 048 613- 883
e-mail: nkatova.izvrsitel@gmail.com

Извршител Слободанка Колоска

заменик:  Сузана Гилевска,

адреса: “ул.Димитар Влахов бр. 1/3 Охрид
телефон: 046 256 420
e-mail: izvrsitel.koloska@gmail.com

Извршител Александар Максимовски

заменик:  Антончо Коштанов

адреса: “ул.Орце Николов бр.52/1-1, Скопје
телефон: 02/313-0331
e-mail: izvrsitel@gmail.com

Јавни објави

Logotype1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header
QRCode