Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Меѓународна конференција

111

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
September 2019
M T W T F S S
« Jul    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Потпишан меморандум за соработка помеѓу Коморите на Извршители на Србија и Македонија

22222Bo пpонеделник 09.12.2013  во просториите на Kомората на извршители на Србија, претседателот г-дин  Михаило Драговиќ се сретна со претседателот на Комората на Извршители  на Македонија г-динот Гордан Станковиќ и неговите соработници. 
Во таа прилика е потпишан Меморандум за соработка помеѓу Комората на Србија и Македонија, која преку меѓународна размена на искуства, има за цел  унапредување на  извршувањето  во овие две земји. 

Јавни објави

Logotype1111

Новости

 

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header

Browse Front Page

Featuring Top 10/158 of Front Page

Subscribe

Read more

QRCode