Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Меѓународна конференција

111

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
February 2020
M T W T F S S
« Jan    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Вонредна седница на Собранието на Комората на извршителите и Семинар на извршителите

DSC_3306

Од 03 до 05 oктомври 2014 година, во Струга во хотел “Дрим“се одржа вонредна седница на Собранието на Комората на извршителите и Семинар на извршителите на Република Македонија. Во рамки на семинарот Министерот за правда г-дин d-r Adnan Jashari одржа поздравен говор во кој ја истакна поддршката на Министерството за правда на извршителите. Во рамкинасеминарот свое излагање имаше професор д-р Арсен Јаневски од правниот факултет ”Јустинијан први”,г-дин Димитар Ѓеорѓиевски Директор на Дирекцијата за заштита на личните податoци, г-ѓа Славица Богоева Директорот на Македонско кредитно биро како и претставници на Управата за јавни приходи.На семинарот беше присутна и делегација на Комората на  извршители на Република Албанија.   Повеќе фотографии

 

Јавни објави

Logotype1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header

Browse Front Page

Featuring Top 10/163 of Front Page

Subscribe

Read more

QRCode