Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Меѓународна конференција

111

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
February 2020
M T W T F S S
« Jan    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Се продлабочува соработката меѓу македонската и албанската Комора на извршители

 

logo e dhomes
Делегација на Комората на извршители на РМ на покана на Комората на извршители
на Република Албанија на 10.10.2014 присуствуваше на одбележување на
четиригодишнината од основањето на албанската Комората на извршители.

На настанот беше истакнато дека продлабочувањето на соработката меѓу двете
комори е од круцијална важност за размена на искуства, како и унапредување на
правосудните системи на двете земји.

 

Јавни објави

Logotype1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header

Browse Front Page

Featuring Top 10/163 of Front Page

Subscribe

Read more

QRCode