Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Меѓународна конференција

111

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
October 2019
M T W T F S S
« Jul    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Се продлабочува соработката меѓу македонската и албанската Комора на извршители

 

logo e dhomes
Делегација на Комората на извршители на РМ на покана на Комората на извршители
на Република Албанија на 10.10.2014 присуствуваше на одбележување на
четиригодишнината од основањето на албанската Комората на извршители.

На настанот беше истакнато дека продлабочувањето на соработката меѓу двете
комори е од круцијална важност за размена на искуства, како и унапредување на
правосудните системи на двете земји.

 

Јавни објави

Logotype1111

Новости

 

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header

Browse Front Page

Featuring Top 10/158 of Front Page

Subscribe

Read more

QRCode