Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
October 2021
M T W T F S S
« Sep    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ЈАВНА ОБЈАВА врз основа на член 48, од Законот за измени и дополнувања на Законот за извршување, Сл. Весник бр.233 од 20.12.2018 година

Logotype11111-300x145

Весна Јакимовска

Јадранка Јовановска

 

 

Станислав Тасески

Христо Јованов

Христо Јованов 2

 

Данче Чурлинова

Иван Митаноски

Павел Томашевски


Роза Родиќ 1

Роза Родиќ 2

Роза Родиќ
Славе Дончев

Даница Страчкова

Душан Филиповиќ

Христо Јованов

Андреја Буневски

Весна Јакимовска- албански

Весна Јакимовска
Павел Томашевски

1- Благоја Каламатиев

2- Благоја Каламатиев

Благоја Каламатиев


Гордана Џутеска

Игор Ромевски

Христо Јованов

Станислав Тасески

Станислав Тасески-2

Александар Кузмановски

Андреја Буневски

Ванчо Марковски

Весна Јакимовска

Цветанка Треневск

Чедомир Личковски

Чедомир Личковски

Христо Јованов

Чедомир Личковски

Monika Muca

Весна Деловска

Славица Ацовска

Чедомир Личковски

Vesna Jakimovska

Драган Кочовски 2

Драган Кочовски

Жанета Пријевиќ

Андреја Буневски

Валентина Спасова Јованова

2 Павел Томашевски

Игор Ромевски

Павел Томашевски

Фанија Каламатиева

 

Зоран Димов

Иван Митаноски

Кети Арсова

Hristo Jovanov

Zoran Dimov

Snezana Andreevska

 

 Vesna Jakimovska

 

Snezana Andreevska


 

Vesna Jakimovska

 

Antonio Kostanov

 

Dusan Filipovic

 

Pavel Tomasevsi

Nikolce Dinevski

Јавни објави

Logotype1111

Обука за обучувачи (ТоТ)

1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header

Browse Front Page

Featuring Top 10/203 of Front Page

Subscribe

Read more

QRCode