Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
April 2021
M T W T F S S
« Mar    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Средба со г-дин Патрик Санино, Претседател на Француската Национална комора за судски службеници

212На 17 април 2019 година, во Тирана, Република Албанија, Претседателот на Комората на извршители на РМ учествуваше во средба на претставници на Балканската иницијатива за извршување со г-дин Патрик Санино, Претседател на Француската Национална комора за судски службеници (Chambre Nationale des Huissiers de Justice). Повеќе…

Јавни објави

Logotype1111

Обука за обучувачи (ТоТ)

1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header

Browse Front Page

Featuring Top 10/189 of Front Page

Subscribe

Read more

QRCode