Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
October 2021
M T W T F S S
« Sep    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Мерки на Владата на РСМ, превенција од Ковид -19

corronaСе известуваат странките дека по повод мерките воведени од Владата на РСМ кои се однесуваат на превенција од Ковид -19, Комората на извршители на РСМ во периодот од 11.03.2020 година до 24.03.2020 година, ги презема следните заштитни мерки:

1. Стручната служба при КИРСМ, ќе врши прием на странки само во деновите 13.03.2020 и 20.03.2020 година (петок) од 11 часот до 12 часот;
2. Се препорачува на странките кои ќе пристапат во просториите на Комората, да носат заштитни маски;
3. Сите писмена да се оставаат во поштенското сандаче на Комората (кое се наоѓа веднаш до влезната врата на Комората), или да ги испратат по пошта. За сите информации можете да се обратите на телефонскиот број: 02/ 3 225 674 ; 02/3 239 877 или на е-маил: izvrsitelinarm@yahoo.com

Претседател на КИРСМ
Зоран Димов

 

Јавни објави

Logotype1111

Обука за обучувачи (ТоТ)

1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header

Browse Front Page

Featuring Top 10/203 of Front Page

Subscribe

Read more

QRCode