Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Меѓународна конференција

111

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
March 2019
M T W T F S S
« Jan    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
540true dots bottomright 264true true 1500http://kirm.mk/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-2
 • 5000 slideleft true 60 bottom 30 http://kirm.mk/?p=4190
  Slide8 
  Tркалезна маса “Стручна расправа по Предлог законот за изменување и дополнување на Законот за извршување”
 • 5000 slideleft true 60 bottom 30 https://www.youtube.com/watch?v=jIJHj6qSZbg&feature=youtu.be
  Slide7 
  23-ти Меѓународен конгрес на судски извршители - Бангкок 2018
 • 5000 slideleft true 60 bottom 30 http://kirm.mk/?p=4180
  Slide9 
  Претседателот на Комората на извршители на РМ Зоран Димов учествуваше во одбележување на Европскиот ден на граѓанска правда
 • 5000 slideleft true 60 bottom 30 http://balkaninitiative.net/news/international-round-table-balkan-cross-border-enforcement
  Slide8 
  Меѓународна тркалезна маса
 • 5000 slideleft true 60 bottom 30 http://kirm.mk/?p=4164
  Slide7 
  IX Меѓународна теоретска и практична конференцијa
 • 5000 slideleft true 60 bottom 30 http://kirm.mk/?p=4125
  Slide6 
  Состанок со Министерот за правда Рената Дескоска
 • 5000 slideleft true 60 bottom 30 http://balkaninitiative.net/news/round-table-balkan-enforcement-order-pros-and-cons
  Slide5 
  Тркалезна маса на тема: Воведување на единствен регионален инструмент за прекугранично извршување
 • 5000 slideleft true 60 bottom 30 http://kirm.mk/?p=4065
  Slide4 
  На ден 01.07.2018 година Претседателот на КИРМ Зоран Димов, Потпретседателот на КИРМ Антончо Коштанов и Роза Родиќ, член на УО на КИРМ остварија работна средба во Приштина- Р. Косово со г-дин Jos Uitdehaag. Повеќе...

Јавни објави

Logotype1111

Новости

 

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header

Browse Front Page

Featuring Top 10/152 of Front Page

Subscribe

Read more

QRCode