Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
November 2020
M T W T F S S
« Oct   Jan »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Archive for November 2020

Повик за обучувачи во рамки на проект со Германското друштво за интернационална соработка ( ГИЗ)

Logotype11111-300x145Комората на извршители на РСМ во соработка со Германското друштво за интернационална соработка ( ГИЗ) отворен регионален фонд за Југоисточна Европа- поддршка во правните реформи во земјите на Југоисочна Европа  е дел од Програмата ,, Јакнење на прекугранично извршување на пресуди”. За таа цел Комората објавува повик за обучувачи кои би земале учество во програмата Обука за обучувачи за извршно право на приватните извршители чија што цел ќе биде да се развие одржлива програма за обука на приватните извршители со цел да се подобри прекуграничното извршување и да се развие една група на обучувачи за регионот на Југоисточна Европа.

Јавни објави

Logotype1111

Обука за обучувачи (ТоТ)

1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header
QRCode