Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
January 2022
M T W T F S S
« Dec    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Правна напомена

Комората на извршители на РМ ги задржува сите права од веб порталот www.kirm.mk. Само Комората на извршители има право да ги остварува правата кои произлегуваат од истите.

Пребарувањето веб порталот, истовремено значи и прифаќање на следните услови и правила за користење на порталот:

  1. Сите информации и документи на веб порталот се исклучиво за информативни цели, Комората на извршители на РМ не превзема никаква одговорност за  точноста, веродостојност, навременоста или содржината на информациите;

 

  1. Пренос на дел од текст објавен на овој портал е дозволено само под услов на повикување на изворот и со наведување на линк кон оригиналниот текст;

 

  1. Забранет е пренос на фотографија од овој веб портал без претходно добиено писмено одобрение од Комората на извршители на РМ;

 

  1. Овој портал содржи и линкови на надворешни веб локации и Комората не сноси одговорност за содржините кои се таму објавени од трети лица;

 

  1. Воспоставување на линк од веб порталот www.kirm.mk е дозволено само под услов да се воспостави линк единствено од почетната страна без измени или вградување на додатни елементи кои го видоизменуваат нејзиниот изгледот

Јавни објави

Logotype1111

Обука за обучувачи (ТоТ)

1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header
QRCode