Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
January 2022
M T W T F S S
« Dec    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Информации за седиште

Информација за потребни докуменит за промена на седиште на извршител:

 

1.Одлука за промена на седиште издадена од извршител

2.Пријава за упис на промена кај субејкт во трговскиот регистар и регистарот на други правни лица (образец ПП)

Образец ПП

3.Вирман од уплатени 1603,00 денари за проемна на седиште на име на Централен регистар на РСМ-во оргинал.

 

 • Банкарски сметки:
  • Стопанска банка АД Битола 500000000564373
  • Стопанска банка АД Скопје 200000810380672
  • Тутунска банка АД Скопје 210055498500119
  • Уни банка АД Скопје 240010001589325
  • Халк банка АД Скопје 270055498500126
  • Комерцијална банка 300000004130296

 

4.Барање за утврдување на просторни услови

5.Известување за телефонски броеви (дали има промена или остануваат исти).

Јавни објави

Logotype1111

Обука за обучувачи (ТоТ)

1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header
QRCode