Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
January 2022
M T W T F S S
« Dec    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Соопштенија

Мерки на Владата на РСМ, превенција од Ковид -19

corronaСе известуваат странките дека по повод мерките воведени од Владата на РСМ кои се однесуваат на превенција од Ковид -19, Комората на извршители на РСМ во периодот од 11.03.2020 година до 24.03.2020 година, ги презема следните заштитни мерки:

1. Стручната служба при КИРСМ, ќе врши прием на странки само во деновите 13.03.2020 и 20.03.2020 година (петок) од 11 часот до 12 часот;
2. Се препорачува на странките кои ќе пристапат во просториите на Комората, да носат заштитни маски;
3. Сите писмена да се оставаат во поштенското сандаче на Комората (кое се наоѓа веднаш до влезната врата на Комората), или да ги испратат по пошта. За сите информации можете да се обратите на телефонскиот број: 02/ 3 225 674 ; 02/3 239 877 или на е-маил: izvrsitelinarm@yahoo.com

Претседател на КИРСМ
Зоран Димов

 

ЕВРОПСКИ ДЕН НА ПРАВДАТА

european-day-justiceДваесет и петти октомври е Европски ден на правдата, кој секоја година се одбележува во сите држави во Европа. Целта за негово одбележување е во сите европски држави правдата да се доближи до граѓаните и тие да бидат запознаени со нејзиното спроведување.
повеќе...

6-ти Светски ден на извршителите

повеќе...

Јавни објави

Logotype1111

Обука за обучувачи (ТоТ)

1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header
QRCode