Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
January 2022
M T W T F S S
« Dec    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Членови на Дисциплинска комисија

Членови на Дисциплинска комисија на КИРСМ:

- Славица Ацовска – извршител од Тетово

-Гордана Џутеска – извршител од Охрид

- Благој Бањански – извршител од Неготино (заменик член)

- Весна Деловска – извршител од Скопје (заменик член)

- Весна Богдановска- судија на Основен граѓански суд Скопје

- Јетмир Хамзаи- судија на Основен суд Гостивар

- Јасна Жежова- член на совет на Јавни обвинители на РСМ

- Арбер Исаку- член на совет на Јавни обвинители на РСМ (заменик член)

- Загорка Тноковска- судија на Виш Управен суд (заменик член)

- Јусуф Ајрулахи- судија на Основен кривичен суд Скопје (заменик член)

 

Јавни објави

Logotype1111

Обука за обучувачи (ТоТ)

1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header
QRCode