Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
January 2021
M T W T F S S
« Nov    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Комисијата за стручна едукација на извршителите

Членови на комисијата за стручна едукација на извршителите:

  • Методија Костадинов, Извршител од Скопје
  • Снежана Андреевска,Извршител од Скопје
  • Анѓелка Ефкоска, Извршител од Скопје
  • Снежана Маролова, Извршител од Штип
  • Даница Страчкова, Извршител од Скопје

Јавни објави

Logotype1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header
QRCode