Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
January 2022
M T W T F S S
« Dec    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Галерија

Семинар и Вонредно собрание на извршители, х.Изгрев Струга 28-30.10.2016 година

13 Photos

Советување за извршување, 14.06.2016 година Х. Контитнентал Скопје

25 Photos

Meѓународна конференција "Актуелни правни ризици и предизвици во извршувањето" 04.06.2016 година, хотел Буши Скопје

23 Photos

Семинар на извршители во Дојран од 16-18.10.2015 година

27 Photos

Меѓународен семинар на извршители, 07-10.05.2015 година Сандански Р.Бугарија

24 Photos

Потпишување меморандум за соработка со Комисија за заштита на правото за слободен пристап до информации од јавен карактер 24.04.2015 година

7 Photos

Повелба

3 Photos

Советување, Битола 22.04.2015

9 Photos

Годишно известување на претставници на медиумите, Попова Шапка 27-29.03.2015

22 Photos

Годишно собрание на КИРМ,06-08.02.2015, Хотел Сириус Струмица

18 Photos

Регионална тркалезна маса, 31.10.2014 Гостивар

10 Photos

Свечена академија организирана од Нотарската комора на на РМ

5 Photos

Семинар и собрание на извршителите,03-05 Октомври 2014 Струга, хотел Дрим

40 Photos

Регионална тркалезна маса,26.09.2014 година

14 Photos

Потпишување на меморандум за соработка

12 Photos

Втор меѓународен семинар на извршители. Ниш, Србија

24 Photos

Фудбалската Репрезентација на КИРМ учествуваше на турнир во фудбал во Прага, Република Чешка ( фотогалерија)

6 Photos

Семинар на комора на извршителите на РМ, Драч, Албанија, 2013 година

7 Photos

Јавни објави

Logotype1111

Обука за обучувачи (ТоТ)

1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header
QRCode