lupa-6

Меѓународна конференција

111

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Форум

lock_forum

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
October 2017
M T W T F S S
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Стручен совет на КИРМ

Членови на Стручен совет на КИРМ:

Прoф. д-р Арсен Јаневски, Претседател;

Судија Лидија Неделкова , Претседател на Врховниот суд на РМ

Селим Адеми,Судски Совет на РМ

Никола Додевски, Претседател на Адвокатска комора на РМ

Михајло Маневски, Министер за правда во пензија

Снежана Андреевска извршител од Скопје

Антончо Кочтанов извршител од Скопје

 

РАСПРЕДЕЛБА

Logotype1111

Новости

 

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot
discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja
New Picture

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header
QRCode