Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Меѓународна конференција

111

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
June 2018
M T W T F S S
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Пребарување по огласи за продажба на подвижни предмети

Назад кон пребарување по активни огласи за продажба


Пребарување по подвижни предмети

:

Пронајдени се : 4  резултати.

Бројна Оглас : 1909

Број на предмет: И.бр.845/2018

Извршител :Гордан Станковиќ линк...

Град :Скопје

Тип на подвижен предмет :Друго

Почетна цена : 6,242,250 денари.

Дата на продажба :2018-06-21

Повеќе за огласот...

Забелешка: Продажбата ќе се одржи на ден 21.06.2018 година во 10 часот во канцеларијата на извршителот.

Бројна Оглас : 1911

Број на предмет: И.бр.142/2011

Извршител :Николче Диневски линк...

Град :Битола

Тип на подвижен предмет :Машини

Почетна цена : 14,910 денари.

Дата на продажба :2018-06-28

Повеќе за огласот...

Забелешка: Тип на движен имот: компјутер, скенер, машини. Продажбата ќе се одржи на ден 28.06.2018 година во 11 часот во канцеларијата на извршителот.

Бројна Оглас : 1912

Број на предмет: И.бр.258/2018

Извршител :Николче Диневски линк...

Град :Битола

Тип на подвижен предмет :Друго

Почетна цена : 620,000 денари.

Дата на продажба :2018-06-28

Повеќе за огласот...

Забелешка: Тип на движен имот: Трактор. Продажбата ќе се одржи на ден 28.06.2018 година во 10 часот во канцеларијата на извршителот.

Бројна Оглас : 1910

Број на предмет: И.бр.839/2018

Извршител :Моника Муча линк...

Град :Скопје

Тип на подвижен предмет :Друго

Почетна цена : 3,526,226 денари.

Дата на продажба :2018-06-28

Повеќе за огласот...

Забелешка: Продажбата ќе се одржи на ден 28.06.2018 година во 10 часот во канцеларијата на извршителот.

РАСПРЕДЕЛБА

Logotype1111

Новости

 

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot
discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja
New Picture

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header
QRCode