Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
August 2021
M T W T F S S
« Jul   Sep »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Archive for August 2021

Извршител Влатко Лалков

заменик:

адреса: ул. “Цано Поп Ристов” бр.24 А Кавадарци
телефон: 043 609- 255
e-mail: lalkovizvrsitel@gmail.com

 

Семинар на извршители

IMG_20210626_130606Во согласност со законската обврска за континуирано стручно усовршување и едукација на извршителите, на 26 јуни 2021 година, во хотелот „ Метропол “, Охрид се одржа еднодневен семинар во организација на Комората на извршители на Република Северна Македонија.

Семинарот го отвори претседателот на Комората на извршители на РСМ, Ванчо Марковски, со упатување поздрав до присутните на семинарот. повеќе...

15 години Комора на извршители на Република Северна Македонија

DSC07852 copyНа ден 04.06.2021 година се одбележа свечен јубилеј по повод 15-годишнината од основањето на Комората на извршители на РСМ. На свечениот настан беше истакнато дека Законот за извршување од 2005 година ги постави темелите и го воведе концептот на приватно извршување кој е брз и ефикасен концепт соодветен на условите и околностите во РСМ. повеќе...

Јавни објави

Logotype1111

Обука за обучувачи (ТоТ)

1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header
QRCode