Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Меѓународна конференција

111

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
October 2019
M T W T F S S
« Jul    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Известување

Logotype1111Комората на извршители на Република Македонија ги известува граѓаните дека е направена промена на седиштето на Комората на извршители на РМ сметано од 03.01.2017 година на адреса:  ул.  Костурски херои бр. 66 /4 Скопје, телефоните за контакт остануваат непроменети  023225674 023239877 како и e-mail адресите :  izvrsitelinarm@yahoo.com  и kirm@kirm.mk .

Јавни објави

Logotype1111

Новости

 

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header

Browse Front Page

Featuring Top 10/158 of Front Page

Subscribe

Read more

QRCode