Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
October 2021
M T W T F S S
« Sep    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Известување

Logotype11111-300x145Се известуваат граѓаните дека Комората на извршители на РСМ по повод проектот „Отворени денови со граѓаните“ организира средби со извршители на подрачјето на Основите судови во Република Северна Македонија

и тоа на ден 05.12.2019 година ( четврток)
– во просториите на Основен суд Струмица во период од 12 – 14 часот

и на ден 06.12.2019 година (петок)
– во просториите на Основен суд Штип во период од 12-14 часот, заради давање правна помош и укажување со кои правни средства можат да си ги остварат своите права во извршувањето и да обезбедат правна заштита.

Комора на извршители на РСМ,
Претседател,
Зоран Димов

Јавни објави

Logotype1111

Обука за обучувачи (ТоТ)

1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header

Browse Front Page

Featuring Top 10/203 of Front Page

Subscribe

Read more

QRCode