Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
March 2021
M T W T F S S
« Feb    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Указ за прогласување на законот за изменување и дополнување на законот за извршување

Logotype11111-300x145

Се прогласува Законот за изменување и дополнување на Законот за извршување,
што Собранието на Република Северна Македонија го донесе на седницата одржана на
16 јануари 2020 година.

Целосен текст на законот објавен во службен весник Бр. 08-434/1, 16 јануари 2020 година

Јавни објави

Logotype1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header

Browse Front Page

Featuring Top 10/187 of Front Page

Subscribe

Read more

QRCode