Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
October 2021
M T W T F S S
« Sep    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

10 та Интернационална конференција на судски извршители

moskva001Во деновите од 31.07.2019-03.08.2019 година делегација на Комората на извршители на РСМ во состав од Претседателот на Комората Зоран Димов и извршител Саветка Георгиева ,член на УО на Комората, учествуваа на Х Интернационална Конференција на судски извршители во Москва-Русија,на која конференција свое излагање имаше Претседателот на Комората.

 

 

 

 

 

 

Слики од настанот:
moskva006

moskva008

moskva007

moskva002

moskva003

Јавни објави

Logotype1111

Обука за обучувачи (ТоТ)

1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header

Browse Front Page

Featuring Top 10/203 of Front Page

Subscribe

Read more

QRCode