Влез за корисници

lock_forum
lupa-6

Испит за извршители

ispit na izvrsiteli 2
bannerbg_main
usaid

Најчести прашања

prasalnik 2
26122011162156_g_komisija-za-zastita-na-prav

Анкета

Новиот дизајн е:

Резултати од гласањето

Loading ... Loading ...
December 2020
M T W T F S S
« Nov    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Средба со Претседател

rsmНа ден 30.12.2019 година, делегација на Комората на извршители на РСМ во состав од Претседателот на КИРСМ Зоран Димов, Извршител Христо Јованов од Скопје и Извршител Николче Диневски од Битола остварија средба со Претседателот на РСМ Г-дин Стево Пендаровски и Министерот за правда Г-ѓа Рената Десковска.

Јавни објави

Logotype1111

Новости

 

Одлуки

Logotype1111

Дисциплинска комисија

12741923_223063811373098_4535535635364534759_n

Најди извршител

mapa_mk

Огласи за продажба

nedvizen imot

Ј О_abstract

discrimination
New Image
LogoHeader2014
aukciska_kukja

Академик

image001

Член на Деловен совет

uacs_logo

зсрм

header

Browse Front Page

Featuring Top 10/183 of Front Page

Subscribe

Read more

QRCode